Neden Dansorium?

Dansorium Dans Merkezi Ayrıcalıkları:

Dansorium verdiği hizmetler ile diğer dans okullarından belirgin farklılıklar yaratır. Hiçbir durumda bu kalitesinden ödün vermez.

Ayın Dansı ; Dansorium da herhangi bir dans alanında öğrencimiz olan her kişi ayın dansı uygulamasına ücretsiz katılma hakkı kazanır. Her ay seçilen bir dans belirli saatlerde öğretilir. Katılım tüm öğrencilere açıktır. Dans eğitimi verilmeyen tüm danslar ayın dansı olarak ayrıca öğretilir. Böylece Dansorium öğrencileri her alanda dansı ile kendini gösterme fırsatı bulur. Ayın Dansı örneklerimiz : (Bolero, Rumba, Vals, Rock’n Roll, Pasadoble, Roman, Cardio Dance…)

Pratik Saati ; Çiftli Danslarda (Tango ve Latin) Cumartesi 15:00 – 18:00 saatleri arasında hafta içi öğrenilen figürler, eğitmen ve asistanlar eşliğinde tekrar edilir.Tüm öğrencilerin katılımına açıktır.

Konusunda Uzman Eğitmenler : Eğitmenlerimiz Türkiye Dans Sporları Federasyonu Antrenörlük belgesine sahiptirler. Bu belgeye sahip olmayan kişilerin eğitim vermesi kanunen yasaktır. Ayrıca okulumuz Gençlik Spor Bakanlığı Faaliyet Belgesine sahip ender okullardandır.

Dans Cafe ; Yanınızda arkadaşınızla, ailenizle veya çocuğunuzla gelip hoş sohbetler ederek bir sıcak kahve eşliğinde dans etme olanağı da bulabileceğiniz Dans Cafe’mizde her gün gelip prtaik yapma ve dans severlerle buluşma imkanı bulabilirsiniz.

Dansa uygun eğitim salonları ; Flamenko dansına uygun zeminde hazırlanmış sınıfımızda eğitim esnasında vücudunuzu fazla zorlamazsınız. Ayrıca bir dans cafe ve iki eğitim salonumuz haricinde bir adet de özel ders salonumuz bulunmaktadır. 220 metrekarelik bir alana sahip okulumuzda geniş, ferah pistlerde en iyi kalite müzik sistemi ile dans edersiniz.

Organizasyonlar; Sadece dans eğitimimiz ile değil sosyal organizasyonlarımız ile de fark yaratmaya çalışıyoruz. Biz müşteri değil dost kazanma yaklaşımı ile dostlarımızı birbiri ile tanıştırıp ortak organizasyonlarda bir arada görmekten mutluluk duyuyoruz. İş ve hayat stresini atmanın en iyi yollarını araştırıp Dans’ın da bu yöndeki etkisine organizasyonlarımızla destek oluyoruz. Amacımız bu kapıdan girdiğinizde hayatınızı değiştirmek.

ve En Büyük Farkımız; tüm bu farklılıklarımızı görüp daha sonra karar verme imkanı tanımamız. Dilerseniz pratik saatimizi veya ilgilendiğiniz dansın dersini misafirimiz olarak izler kararınızı daha sonra verebilirsiniz.