Sık Sorulanlar

Derslere nasıl bir kıyafetle gelmeliyim?

Derslere rahat kıyafetlerinizle gelebilirsiniz. Esnek bacak hareketlerini rahat yapabileceğiniz kıyafetler tercihiniz olsun. Okulumuzda bulunan soyunma odasından faydalanabilirsiniz.

Partner Zorunluluğu var mı?

Latin dansları Tango gibi eşli dans programlarımıza partnerli katılım zorunluluğu bulunmamaktadır. Bu derslerde partneri olmayan öğrencilerimize asistanlarımız eşlik etmektedir.

Yoğun çalışıyorum her zaman düzenli programlara uyamıyorum?

Dilerseniz mesai durumunuzu önceden belirterek 4 haftalık ödemelerle kursumuza kaydolabilirsiniz. Katılamadığınız derslerin telafisi için asistanlarımız sizlere yardımcı olacaktır.

Ne kadar sürede öğrenirim?

Sirtaki harmandalı gibi belirli figürlerle sınırlı dans derslerinde belirli süreler vardır ancak çoğunlukla dans sürekliliği olan bir aktivitedir. Yani 5 sene salsa dersi almanız da mümkün kendiniz için yeterli olduğunu düşündüğünüz durumda istediğiniz zaman bırakmanız da.

Dans ayakkabısı temin etmeliyim?

İlk derslere düz spor ayakkabılarınızla gelmenizi tercih ederiz. Latin, Flamenko, Tango gibi derslerde hocalarımız birinci aydan sonra sizin için uyun ayakkabılar önerirler.

Hangi dans dersine başlamalıyım?

Okulumuz dans türleri açısından oldukça çeşitliliğe sahiptir. Kararsız iseniz tüm dans derslerini izleyip karar verme imkanınız bulunmaktadır.

Farklı sorularınız için 0 212 213 4863 nolu telefondan bizi 7 / 24 arayabilirsiniz.